Cot 45° 60/100 mm , Fe/Al
| Cod | 9092 |
|---|---|
| Disponibilitate | în stoc |
| Etichetă | A20011289 |
|---|---|
| Diametru | 60/100 mm |
| Cod | 9092 |
| Unități | buc. |
| Ambalare | cutie |
| Dimensiuni ambalaj | 16 x 12 x 16 cm |
| Greutate (inclusiv ambalaj) | 0,42 kg |
| Tip ambalaj vrac | vrac |
| Unități în ambalare la vrac | 525 |
