Flanşă mărită 60/100 mm, cu vizor service şi colector condens
| Cod | 8224 |
|---|---|
| Disponibilitate | indisponibil |
| Etichetă | A20011097 |
|---|---|
| Diametru | 60/100 mm |
| Cod | 8224 |
| Unități | buc. |
| Ambalare | cutie |
| Dimensiuni ambalaj | 20 x 14 x 20 cm |
| Greutate (inclusiv ambalaj) | 1,2 kg |
| Tip ambalaj vrac | palet |
| Unități în ambalare la vrac | 312 |
