Manometru, 6 bari, d=63mm, G 1/4, racord radial
| Cod | 3319 |
|---|---|
| Disponibilitate | în stoc |
| Etichetă | MR63006BB |
|---|---|
| Modalitate instalare | în racord |
| Presiune | 6 bar |
| Cod | 3319 |
| Unități | buc. |
| Ambalare | pungă |
| Dimensiuni ambalaj | 8 x 3 x 6 cm |
| Greutate (inclusiv ambalaj) | 0,105 kg |
| Tip ambalaj vrac | carton |
| Unități în ambalare la vrac | 50 |

