Tubulatură evacuare cu terminație inox, 80 mm l = 0.5 m
| Cod | 2099 |
|---|---|
| Disponibilitate | indisponibil |
| Etichetă | A2011026 |
|---|---|
| Diametru | 80 mm |
| Cod | 2099 |
| Unități | buc. |
| Ambalare | cutie |
| Dimensiuni ambalaj | 11 x 11 x 59 cm |
| Greutate (inclusiv ambalaj) | 0,725 kg |
| Tip ambalaj vrac | palet |
| Unități în ambalare la vrac | 240 |
