Inserție-adaptor diam. 80/100 pentru montaj tip cascadă, set 3 piese, PP
| Cod | 9682 |
|---|---|
| Disponibilitate | în stoc |
| Etichetă | BB005065 |
|---|---|
| Diametru | 80 mm |
| Cod | 9682 |
| Unități | buc. |
| Ambalare | cutie |
| Dimensiuni ambalaj | 17 x 16 x 54 cm |
| Greutate (inclusiv ambalaj) | 0,71 kg |
| Tip ambalaj vrac | cutie |
| Unități în ambalare la vrac | 108 |


