Reducție, diam.100/125 M/F, asimetrică, pentru montaj orizontal, PP
| Cod | 16035 |
|---|---|
| Disponibilitate | în stoc |
| Etichetă | BB015118 |
|---|---|
| Diametru | 100 mm |
| Cod | 16035 |
| Unități | buc. |
| Ambalare | cutie |
| Dimensiuni ambalaj | 20 x 14 x 20 cm |
| Greutate (inclusiv ambalaj) | 0,22 kg |
| Unități în ambalare la vrac | 312 |
